Next day Print

Uge 40 - september 2020

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
Mandag 28.
6:30 - 7:20
Træningscenter, individuel træning
x x
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:00 - 8:45
TRX Udendørs
Lisbeth Bang Bentzen
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
11:15 - 12:00
Zumba I
Charlotte Bay
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
12:15 - 13:00
Yoga & Balance
Alice Sjørslev
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 18:00
Spin I
Lars Anderson
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 17:45
Zumba II
Charlotte Bay
18:00 - 18:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:00 - 18:45
Ryg/ Mave/ Lår
Anne Mette Zebitz
18:15 - 19:15
Spin II
Lars Anderson
19:00 - 19:50
Træningscenter, individuel træning
x x
19:00 - 19:45
Stationær Cirkeltræning
Anne Mette Zebitz
19:05 - 19:50
TRX udendørs
Daniel Højland
Tirsdag 29.
6:30 - 7:20
Træningscenter, individuel træning
x x
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:15 - 9:45
Nakke/skulder hold
Michael Frej Paulsen
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:30 - 11:15
Ryg/Mave/Lår
Lotte Thygesen
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
12:15 - 13:00
Pilates m/ afspænding
Alice Sjørslev
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
13:15 - 14:00
Mindfulness
Alice Sjørslev
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:30 - 18:30
Spin II
Søren Olesen
18:00 - 18:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:00 - 18:45
Bodytoning
Lisbeth Bang Bentzen
19:00 - 19:50
Træningscenter, individuel træning
x x
19:00 - 19:45
Fysioflow
Lisbeth Bang Bentzen
Onsdag 30.
6:30 - 7:20
Træningscenter, individuel træning
x x
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:15 - 9:00
Fysioflow
Lisbeth Bang Bentzen
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:15
Spin Light
David Rysholt Christensen
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
11:15 - 12:00
Ryg/Mave/Bækkenbund
Alice Sjørslev
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
12:15 - 13:00
Gym Light
Alice Sjørslev
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:45 - 17:30
TRX Udendørs
Lisbeth Bang Bentzen
17:00 - 18:00
Spin I
Kristina Rasmussen
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 17:45
Yoga & Balance
Karen Kristiansen
18:00 - 18:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:00 - 18:45
Ryg/Mave/Lår
Charlotte Bay
19:00 - 19:50
Træningscenter, individuel træning
x x
19:00 - 19:45
Zumba II
Charlotte Bay
Torsdag 1.
6:30 - 7:20
Træningscenter, individuel træning
x x
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:15 - 10:00
Stærke & smidige fødder
Lotte Thygesen
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:15 - 11:00
Stationær Cirkeltræning
Anne Mette Zebitz
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 18:00
Spin II
Dorte Vagner
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:00 - 18:50
Træningscenter, individuel træning
x x
19:00 - 19:50
Træningscenter, individuel træning
x x
Fredag 2.
6:30 - 7:20
Træningscenter, individuel træning
x x
6:40 - 7:40
Spin II
Dorte Vagner
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:15 - 10:00
Bodytoning
Alice Sjørslev
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:15 - 11:00
Gym Light
Alice Sjørslev
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
11:15 - 12:00
Zumba I
Charlotte Bay
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:45 - 17:30
TRX udendørs
Daniel Højland
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
Lørdag 3.
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:00 - 9:45
Ryg/ Mave/ Lår
Anne Mette Zebitz
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:00 - 10:45
Stationær Cirkeltræning
Anne Mette Zebitz
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
11:30 - 12:20
Træningscenter, individuel træning
x x
Søndag 4.
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:00 - 10:00
Spin II
Dorte Vagner
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:15 - 11:00
Stærke & smidige fødder
Lotte Thygesen
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
11:15 - 12:15
Yin yoga
Lotte Thygesen
11:30 - 12:20
Træningscenter, individuel træning
x x