Next day Print

Uge 28 - juli 2020

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
Mandag 6.
6:30 - 7:20
Træningscenter, individuel træning
x x
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
11:00 - 11:45
Yoga & Balance
Alice Sjørslev
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
12:00 - 12:45
Gym Light
Alice Sjørslev
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 18:00
Spin I
Lars Anderson
17:00 - 17:45
Zumba II
Charlotte Bay
17:15 - 18:00
TRX Udendørs
Daniel Højland
18:00 - 18:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:00 - 18:45
Ryg/ Mave/ Lår
Anne Mette Zebitz
18:15 - 19:00
TRX Udendørs
Daniel Højland
19:00 - 19:50
Træningscenter, individuel træning
x x
Tirsdag 7.
6:30 - 7:20
Træningscenter, individuel træning
x x
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:30 - 10:15
Ryg/Mave/Bækkenbund
Alice Sjørslev
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:30 - 18:15
Ryg/Mave/Lår
Lotte Thygesen
18:00 - 18:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:30 - 19:15
Yin yoga/fødder/åndedræt
Lotte Thygesen
19:00 - 19:50
Træningscenter, individuel træning
x x
Onsdag 8.
6:30 - 7:20
Træningscenter, individuel træning
x x
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 18:00
Spin I
Kristina Rasmussen
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:00 - 18:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:00 - 18:45
Zumba II
Charlotte Bay
19:00 - 19:50
Træningscenter, individuel træning
x x
Torsdag 9.
6:30 - 7:20
Træningscenter, individuel træning
x x
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:30 - 10:15
Stærke & smidige fødder - Udendørs
Lotte Thygesen
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 18:00
Spin II
Dorte Vagner
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:00 - 18:50
Træningscenter, individuel træning
x x
19:00 - 19:50
Træningscenter, individuel træning
x x
Fredag 10.
6:30 - 7:20
Træningscenter, individuel træning
x x
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:15 - 10:00
Bodytoning
Alice Sjørslev
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
11:30 - 12:15
Zumba I
Charlotte Bay
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:30 - 17:15
TRX udendørs
Daniel Højland
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
Lørdag 11.
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:00 - 10:45
Yoga & Balance
Alice Sjørslev
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x
11:00 - 11:45
Bodytoning
Alice Sjørslev
Søndag 12.
7:30 - 8:20
Træningscenter, individuel træning
x x
8:30 - 9:20
Træningscenter, individuel træning
x x
9:00 - 10:00
Spin II
Dorte Vagner
9:30 - 10:20
Træningscenter, individuel træning
x x
10:30 - 11:20
Træningscenter, individuel træning
x x