Next day Print

Uge 29 - juli 2021

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
Mandag 19.
7:00 - 7:50
Træningscenter, individuel træning
x x
8:00 - 8:50
Træningscenter, individuel træning
x x
8:00 - 8:45
TRX Udendørs
Lotte Thygesen
9:00 - 9:50
Træningscenter, individuel træning
x x
10:00 - 10:50
Træningscenter, individuel træning
x x
11:00 - 11:50
Træningscenter, individuel træning
x x
11:10 - 12:00
Zumba I
Charlotte Bay
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 18:00
Spin I
Dorte Vagner
17:00 - 17:45
TRX udendørs
Daniel Højland
17:10 - 18:00
Zumba II
Charlotte Bay
18:00 - 18:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:30 - 19:20
Ryg/ Mave/ Lår
Anne Mette Zebitz
19:00 - 19:50
Træningscenter, individuel træning
x x
Tirsdag 20.
7:00 - 7:50
Træningscenter, individuel træning
x x
8:00 - 8:50
Træningscenter, individuel træning
x x
9:00 - 9:50
Træningscenter, individuel træning
x x
9:10 - 10:00
Nakke/skulder/ryg hold
Michael Frej Paulsen
10:00 - 10:50
Træningscenter, individuel træning
x x
11:00 - 11:50
Træningscenter, individuel træning
x x
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:00 - 18:50
Bodytoning
Daniel Højland
18:00 - 18:50
Træningscenter, individuel træning
x x
19:00 - 19:50
Træningscenter, individuel træning
x x
Onsdag 21.
7:00 - 7:50
Træningscenter, individuel træning
x x
8:00 - 8:50
Træningscenter, individuel træning
x x
9:00 - 9:50
Træningscenter, individuel træning
x x
10:00 - 10:50
Træningscenter, individuel træning
x x
11:00 - 11:50
Træningscenter, individuel træning
x x
11:10 - 12:00
Ryg/Mave/Bækkenbund
Charlotte Bay
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 18:00
Spin I
Kristina Rasmussen
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:00 - 18:50
Træningscenter, individuel træning
x x
18:00 - 18:50
Ryg/Mave/Lår
Charlotte Bay
19:00 - 19:50
Træningscenter, individuel træning
x x
19:00 - 19:50
Zumba II
Charlotte Bay
Torsdag 22.
7:00 - 7:50
Træningscenter, individuel træning
x x
8:00 - 8:50
Træningscenter, individuel træning
x x
9:00 - 9:50
Træningscenter, individuel træning
x x
9:15 - 10:00
Stærke & smidige fødder
Lotte Thygesen
10:00 - 10:50
Træningscenter, individuel træning
x x
10:10 - 11:00
Ryg/ Mave/ Lår
Michael Frej Paulsen
11:00 - 11:50
Træningscenter, individuel træning
x x
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
16:00 - 16:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:00 - 18:00
Spin II
Dorte Vagner
17:00 - 17:50
Træningscenter, individuel træning
x x
17:50 - 18:50
Yin yoga
Lotte Thygesen
18:00 - 18:50
Træningscenter, individuel træning
x x
Fredag 23.
6:40 - 7:40
Spin I
Dorte Vagner
7:00 - 7:50
Træningscenter, individuel træning
x x
8:00 - 8:50
Træningscenter, individuel træning
x x
9:00 - 9:50
Træningscenter, individuel træning
x x
9:10 - 10:00
Bodytoning
Lotte Thygesen
10:00 - 10:50
Træningscenter, individuel træning
x x
11:00 - 11:50
Træningscenter, individuel træning
x x
11:10 - 12:00
Zumba I
Charlotte Bay
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
13:00 - 13:50
Træningscenter, individuel træning
x x
14:00 - 14:50
Træningscenter, individuel træning
x x
15:00 - 15:50
Træningscenter, individuel træning
x x
Lørdag 24.
8:00 - 8:50
Træningscenter, individuel træning
x x
9:00 - 9:50
Træningscenter, individuel træning
x x
9:00 - 9:45
TRX udendørs
Daniel Højland
10:00 - 10:50
Træningscenter, individuel træning
x x
11:00 - 11:50
Træningscenter, individuel træning
x x
12:00 - 12:50
Træningscenter, individuel træning
x x
Søndag 25.