Next day Print

Uge 46 - november 2018

 
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Mandag 12.
7:15 - 7:45
Fysioterapeutisk Træning - Core
Mathias Vedel Olsen
8:00 - 8:55
Fysioterapeutisk Træning - Styrke
Mathias Vedel Olsen
8:00 - 8:55
Ryg Træning
Thomas Almestrand
9:00 - 9:55
Ryg Træning
Mette Andersen
9:00 - 9:55
Ryg Træning
Thomas Almestrand
11:00 - 11:55
EVIG GLAD
Sara Seir
12:00 - 12:55
Ryg Træning
Michael Møller
14:00 - 15:00
Senior Træning
Signe Capion
15:00 - 15:55
EVIG GLAD
Signe Capion
15:00 - 15:55
Knæ Genoptræning
Rasmus Holst
16:00 - 16:55
Fysioterapeutisk Træning - Styrke
Sara Seir
16:00 - 16:55
Ryg - hofte - knætræning
Caroline Damgaard
17:00 - 17:55
Ryg Træning
Maria Hollænder
17:00 - 17:55
Fysioterapeutisk Træning - Høj puls
Sara Seir
18:00 - 18:55
Knæ Genoptræning
Sara Seir
18:00 - 18:55
EVIG GLAD
Maria Hollænder
19:00 - 19:55
Nakke/skulder træning
Maria Hollænder
Tirsdag 13.
8:00 - 8:55
Knæ Genoptræning
Rasmus Holst
8:15 - 8:45
Fysioterapeutisk Træning - Core
Signe Capion
9:00 - 9:55
Ryg Træning
Signe Capion
10:00 - 10:55
Ryg Træning
Thomas Almestrand
12:00 - 12:45
Skånsom Genoptræning
Maria Hollænder
13:00 - 13:55
Nakke/skulder træning
Maria Hollænder
14:00 - 14:55
Ryg Træning
Signe Capion
16:00 - 16:55
Ryg Træning
LiseLotte Thrane
17:00 - 17:55
Pilates
LiseLotte Thrane
17:00 - 17:55
Aktivt udeliv - Løbetræning
Jens Nielsen
18:00 - 18:55
Fysioterapeutisk Træning - Styrke
Mathias Vedel Olsen
19:00 - 19:55
Nakke/Skulder Træning
Mathias Vedel Olsen
Onsdag 14.
7:00 - 7:55
Ryg Træning
Caroline Damgaard
8:00 - 8:55
Knæ Genoptræning
Jens Nielsen
8:00 - 8:55
EVIG GLAD
Caroline Damgaard
9:00 - 9:55
Ryg Træning
LiseLotte Thrane
10:00 - 10:55
EVIG GLAD
Sara Seir
11:00 - 11:55
EVIG GLAD
Sara Seir
12:00 - 12:55
Fysioterapeutisk Træning - Styrke
Bjørg Elin Nærland
15:15 - 16:10
Ryg Træning
Daniel Frisdahl
17:15 - 18:10
Fysioterapeutisk Træning - Styrke
Daniel Frisdahl
18:15 - 19:10
Ryg Træning
Daniel Frisdahl
20:00 - 20:55
Knæ Genoptræning
Nanna Mortensen
Torsdag 15.
8:00 - 8:55
Pilates
LiseLotte Thrane
8:00 - 8:55
Ryg Træning
Sara Seir
9:00 - 9:55
Ryg Træning
Mette Andersen
9:00 - 9:55
Ryg Træning
Thomas Almestrand
11:00 - 11:55
EVIG GLAD
Sara Seir
13:00 - 13:45
Skånsom Genoptræning
Signe Capion
14:00 - 15:00
Senior Træning
Signe Capion
16:00 - 16:55
EVIG GLAD
Bjørg Elin Nærland
16:00 - 16:55
Knæ Genoptræning
Nanna Mortensen
16:30 - 17:25
Aktivt udeliv - Styrke & Balance
Signe Capion
17:00 - 17:55
Fysioterapeutisk Træning - Høj puls
Caroline Damgaard
18:00 - 18:55
Nakke/skulder træning
Caroline Damgaard
19:00 - 20:00
Ryg Træning
Caroline Damgaard
Fredag 16.
7:15 - 7:45
Fysioterapeutisk Træning - Core
Jakob Eigaard
8:00 - 8:55
Ryg Træning
Jakob Eigaard
9:00 - 9:55
Nakke/skulder træning
Bjørg Elin Nærland
10:00 - 10:55
Ryg Træning
Signe Capion
11:00 - 11:55
EVIG GLAD
Sara Seir
12:00 - 12:55
Fysioterapeutisk Træning - Styrke
Bjørg Elin Nærland
15:00 - 15:55
Pilates
Signe Capion
16:00 - 16:55
Ryg Træning
Signe Capion
Lørdag 17.
9:00 - 9:55
Fysioterapeutisk Træning - Høj puls
Nanna Mortensen
10:00 - 10:55
Ryg Træning
Nanna Mortensen
Søndag 18.
8:00 - 8:55
Ryg Træning
Maria Hollænder
9:00 - 9:55
Ryg Træning
Maria Hollænder
10:00 - 10:55
Fysioterapeutisk Træning - Styrke
Maria Hollænder