Next day Print

Uge 3 - januar 2019

 
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Mandag 14.
7:15 - 7:45
Fysioterapeutisk Træning Core - Øvet Niveau
Mathias Vedel Olsen
8:00 - 8:55
Fysioterapeutisk Træning - Styrke
Mathias Vedel Olsen
8:00 - 8:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Thomas Almestrand
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Thomas Almestrand
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Mellem Niveau
Mette Andersen
11:00 - 11:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Signe Capion
12:00 - 12:55
Ryg Træning
Michael Møller
14:00 - 15:00
Senior Træning - Begynder Niveau
Maria Hollænder
15:00 - 15:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Tine Bach
15:00 - 15:55
Knæ Genoptræning - Begynder Niveau
Rasmus Holst
16:00 - 16:55
Fysioterapeutisk Træning Styrke - Mellem Niveau
Signe Capion
16:00 - 16:55
Ryg - hofte - knætræning
Caroline Damgaard
17:00 - 17:55
Fysioterapeutisk Træning Høj puls - Mellen Niveau
Signe Capion
17:00 - 17:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Maria Hollænder
18:00 - 18:55
Knæ Genoptræning - Begynder og øvet Niveau
Signe Capion
18:00 - 18:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Maria Hollænder
19:00 - 19:55
Nakke/skulder træning - Begynder Niveau
Maria Hollænder
Tirsdag 15.
8:00 - 8:55
Knæ Genoptræning - Begynder Niveau
Rasmus Holst
8:15 - 8:45
Fysioterapeutisk Træning Core - Mellem Niveau
LiseLotte Thrane
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Mellem Niveau
LiseLotte Thrane
10:00 - 10:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Thomas Almestrand
12:00 - 12:45
Skånsom Genoptræning - Begynder Niveau
Maria Hollænder
13:00 - 13:55
Nakke/skulder træning - Begynder Niveau
Maria Hollænder
14:00 - 14:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Nanna Mortensen
16:00 - 16:55
Ryg Træning - Øvet Niveau
LiseLotte Thrane
17:00 - 17:55
Aktivt udeliv - Løbetræning Niveau begynder-mellem
Jens Nielsen
17:00 - 17:55
Pilates - Mellem Niveau
LiseLotte Thrane
18:00 - 18:55
Fysioterapeutisk Træning Styrke - Mellem Niveau
Mathias Vedel Olsen
19:00 - 19:55
Nakke/Skulder Træning - Begynder Niveau
Mathias Vedel Olsen
Onsdag 16.
7:00 - 7:55
Ryg Træning
Caroline Damgaard
8:00 - 8:55
Knæ Genoptræning - Begynder Niveau
Jens Nielsen
8:00 - 8:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Caroline Damgaard
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
LiseLotte Thrane
10:00 - 10:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Signe Capion
11:00 - 11:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Signe Capion
12:00 - 12:55
Fysioterapeutisk Træning Styrke - Mellem Niveau
Bjørg Elin Nærland
15:15 - 16:10
Ryg Træning
Daniel Frisdahl
17:15 - 18:10
Fysioterapeutisk Træning - Styrke
Daniel Frisdahl
18:15 - 19:10
Ryg Træning
Daniel Frisdahl
20:00 - 20:55
Knæ Genoptræning - Begynder Niveau
Rasmus Green
Torsdag 17.
8:00 - 8:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Caroline Damgaard
8:00 - 8:55
Pilates - Mellem Niveau
LiseLotte Thrane
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Mathias Vedel Olsen
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Mellem Niveau
Caroline Damgaard
11:00 - 11:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Caroline Damgaard
13:00 - 13:45
Skånsom Genoptræning - Begynder Niveau
Signe Capion
14:00 - 15:00
Senior Træning - Begynder Niveau
Signe Capion
15:00 - 15:55
Yoga - Begynder Niveau
Signe Capion
16:00 - 16:55
Knæ Genoptræning - Begynder Niveau
Rasmus Holst
16:00 - 16:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Bjørg Elin Nærland
16:30 - 17:25
Aktivt udeliv Styrke & Balance - Begynder NIveau
Signe Capion
17:00 - 17:55
Fysioterapeutisk Træning - Høj puls
Caroline Damgaard
18:00 - 18:55
Nakke/skulder træning
Caroline Damgaard
19:00 - 20:00
Ryg Træning
Caroline Damgaard
Fredag 18.
7:15 - 7:45
Fysioterapeutisk Træning Core - Øvet Niveau
Jakob Eigaard
8:00 - 8:55
Ryg Træning - Mellem Niveau
Jakob Eigaard
9:00 - 9:55
Nakke/skulder træning - Mellem Niveau
Bjørg Elin Nærland
10:00 - 10:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Signe Capion
11:00 - 11:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Caroline Damgaard
12:00 - 12:55
Fysioterapeutisk Træning Styrke - Mellem Niveau
Bjørg Elin Nærland
15:00 - 15:55
Pilates - Begynder Niveau
Signe Capion
16:00 - 16:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Signe Capion
Lørdag 19.
9:00 - 9:55
Fysioterapeutisk Træning - Høj puls
Flemming Rasmussen
10:00 - 10:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Flemming Rasmussen
Søndag 20.
8:00 - 8:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Jakob Eigaard
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Jakob Eigaard
10:00 - 10:55
Fysioterapeutisk Træning Styrke - Mellem Niveau
Jakob Eigaard