Next day Print

Uge 30 - juli 2019

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Mandag 22.
6:30 - 7:00
FIT+ Cirkeltræning - Mellem Niveau
Turnus .
7:15 - 7:45
FIT+ Core - Øvet Niveau
Flemming Rasmussen
8:00 - 8:55
FIT+ Styrke - Mellem Niveau
Maria B. Andreasen
8:00 - 8:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Filip Zarkrzewski
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Mellem Niveau
Filip Zarkrzewski
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Maria B. Andreasen
10:00 - 10:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Cecilie Slente
11:00 - 11:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Sara Seir
12:00 - 12:55
Ryg Træning
Michael Møller
14:00 - 15:00
FIT+ Senior Træning - Begynder Niveau
Filip Zarkrzewski
15:00 - 15:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Filip Zarkrzewski
15:00 - 15:55
Knæ Genoptræning - Begynder Niveau
Rasmus Holst
16:00 - 16:55
FIT+ Styrke - Mellem Niveau
Sara Seir
16:00 - 16:55
Ryg/hofte/knætræning - Begynder Niveau
Filip Zarkrzewski
17:00 - 17:55
FIT+ Puls - Mellem Niveau
Sara Seir
17:00 - 17:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Filip Zarkrzewski
18:00 - 18:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Filip Zarkrzewski
18:00 - 18:55
Knæ Genoptræning - Begynder Niveau
Sara Seir
19:00 - 19:55
Nakke/skulder træning - Begynder Niveau
Filip Zarkrzewski
20:00 - 20:30
FIT+ Cirkeltræning - Begynder Niveau
Turnus .
Tirsdag 23.
6:30 - 7:00
FIT+ Cirkeltræning - Begynder Niveau
Turnus .
8:00 - 8:55
Knæ Genoptræning - Begynder Niveau
Rasmus Holst
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Mellem Niveau
Flemming Rasmussen
10:00 - 10:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Flemming Rasmussen
12:00 - 12:45
Skånsom Genoptræning - Begynder Niveau
Cecilie Slente
13:00 - 13:55
Nakke/skulder træning - Begynder Niveau
Cecilie Slente
14:00 - 14:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Maria B. Andreasen
16:00 - 16:55
Ryg Træning - Øvet Niveau
LiseLotte Thrane
17:00 - 17:55
FIT+ Pilates - Mellem Niveau
LiseLotte Thrane
18:00 - 18:55
FIT+ Styrke - Mellem Niveau
Cecilie Slente
19:00 - 19:55
Nakke/Skulder Træning - Begynder Niveau
Cecilie Slente
20:00 - 20:30
FIT+ Cirkeltræning - Øvet Niveau
Turnus .
Onsdag 24.
6:30 - 7:00
FIT+ Cirkeltræning - Øvet Niveau
Turnus .
7:00 - 7:55
Ryg Træning - Øvet Niveau
Caroline Damgaard
8:00 - 8:55
Knæ Genoptræning - Begynder Niveau
Jakob Eigaard
8:00 - 8:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Caroline Damgaard
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Nanna Mortensen
10:00 - 10:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Sara Seir
11:00 - 11:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Sara Seir
12:00 - 12:55
FIT+ Styrke - Mellem Niveau
Filip Zarkrzewski
15:15 - 16:10
Ryg Træning - Begynder Niveau
Flemming Rasmussen
16:15 - 17:10
Knæ Genoptræning
Maria B. Andreasen
17:15 - 18:10
FIT+ Styrke Mellem Niveau
Flemming Rasmussen
18:15 - 19:10
Ryg Træning - Begynder Niveau
Flemming Rasmussen
20:00 - 20:30
FIT+ Cirkeltræning - Mellem Niveau
Turnus .
Torsdag 25.
6:30 - 7:00
FIT+ Cirkeltræning - Begynder Niveau
Turnus .
8:00 - 8:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Sara Seir
8:00 - 8:55
FIT+ Pilates - Mellem Niveau
LiseLotte Thrane
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Mellem Niveau
Sara Seir
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Cecilie Slente
10:00 - 10:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Amalie Mellin
11:00 - 11:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Sara Seir
11:15 - 12:00
Skånsom Genoptræning - Begynder Niveau
Filip Zarkrzewski
14:00 - 15:00
FIT+ Senior Træning - Begynder Niveau
Cecilie Slente
16:00 - 16:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Cecilie Slente
16:00 - 16:55
Knæ Genoptræning - Begynder Niveau
Daniel Frisdahl
17:00 - 17:55
FIT+ Puls - Mellem Niveau
Cecilie Slente
18:00 - 18:55
Nakke/skulder træning - Mellem Niveau
Cecilie Slente
19:00 - 20:00
Ryg Træning - Begynder Niveau
Cecilie Slente
20:00 - 20:30
FIT+ Cirkeltræning - Mellem Niveau
Turnus .
Fredag 26.
6:30 - 7:00
FIT+ Cirkeltræning - Mellem Niveau
Turnus .
7:15 - 7:45
FIT+ Core - Øvet Niveau
Cecilie Slente
8:00 - 8:55
Ryg Træning - Mellem Niveau
Cecilie Slente
9:00 - 9:55
Nakke/skulder træning - Mellem Niveau
Cecilie Slente
10:00 - 10:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Caroline Damgaard
11:00 - 11:55
EVIG GLAD - Begynder Niveau
Sara Seir
12:00 - 12:55
FIT+ Styrke - Mellem Niveau
Cecilie Slente
15:00 - 15:55
FIT+ Styrke - Mellem Niveau
Maria B. Andreasen
16:00 - 16:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Maria B. Andreasen
17:30 - 18:00
FIT+ Cirkeltræning - Øvet Niveau
Turnus .
Lørdag 27.
9:00 - 9:55
FIT+ Puls - Begynder Niveau
Filip Zarkrzewski
10:00 - 10:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Filip Zarkrzewski
11:00 - 11:30
FIT+ Cirkeltræning - Mellem Niveau
Turnus .
Søndag 28.
8:00 - 8:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Cecilie Slente
9:00 - 9:55
Ryg Træning - Begynder Niveau
Cecilie Slente
10:00 - 10:55
FIT+ Styrke - Mellem Niveau
Cecilie Slente
11:00 - 11:30
FIT+ Cirkeltræning - Begynder Niveau
Turnus .