Next day Print

Uge 21 - maj 2018

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
2. Pinsedag
Mandag 21.
9:00 - 9:55
Power Yoga Flow
Viktoria Nygaard
10:05 - 11:00
Pinse Reformer
Philip Wilsen
10:10 - 11:10
Yin Yoga
Viktoria Nygaard
Tirsdag 22.
6:30 - 7:20
Biking
Niclas Borg
8:00 - 8:55
Yoga
Christine Rosenquist
9:05 - 10:00
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Christine Rosenquist
16:00 - 17:00
Blid Yoga
Gitte Lindgaard
16:10 - 17:05
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Sophie Ohmsen
17:00 - 17:55
Biking
Michael Friis
17:00 - 17:50
Pilates med "Effekt"
Signe Keller
18:00 - 19:00
Pump
Sylvie Mørkholt
18:05 - 19:35
Yoga
Lisbeth Roest
18:05 - 18:55
Zumba
Pia Baasch
19:05 - 19:50
Gi' den gas før natten - TRX
Sophie Ohmsen
Onsdag 23.
8:00 - 8:50
Pilates Mix
Christine Rosenquist
9:00 - 10:00
Blid Yoga
Gitte Lindgaard
11:00 - 11:50
Yoga for erhvervsrettede D
Christine Rosenquist
13:00 - 14:00
Parkinson Ballroom Fitness
Katinka Stage
15:00 - 15:50
Fitness Reformer Pilates - særskildt betaling
Eline Frederiksen
16:00 - 16:50
Biking
Sylvie Mørkholt
16:10 - 16:55
TRX
Inge T
16:25 - 16:55
Mave/ryg
Eline Frederiksen
17:00 - 18:30
Yoga Flow Serie
Viktoria Nygaard
17:00 - 17:55
Step
Inge T
17:00 - 17:50
Biking
Berit Puggaard
17:00 - 17:50
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Eline Frederiksen
17:30 - 19:00
Dans dig GLAD
Charlotte Frølund
Torsdag 24.
6:30 - 7:20
Biking
Emil Macon
8:00 - 8:55
Bevægelse - sving & puls
Katinka Bjerke
8:10 - 8:55
Barre træning
Eline Frederiksen
9:00 - 10:00
Yoga Power Flow
Christine Rosenquist
14:15 - 15:45
Blid & Hensynstagende Yoga
Gitte Lindgaard
15:00 - 15:50
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Christine Rosenquist
16:00 - 17:25
Zumba
Heidi Vand
16:00 - 16:55
Fit for Livet - reformer pilates (lukket hold)
Sille W. Thode
17:00 - 17:50
Biking
Amanda Giessing
17:20 - 18:10
Pilates Mix
Caroline Louise Rasmussen
18:00 - 19:00
Pump
Amanda Giessing
18:10 - 19:00
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Sille W. Thode
18:20 - 19:35
Yoga
Pia Schaarup
Fredag 25.
7:00 - 7:50
Stærk fra morgenstunden!
Mads Røgen Noesgaard
8:00 - 9:30
Yoga
Ejsa Andersen
8:00 - 8:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Katinka Bjerke
9:00 - 9:30
INTRO - Fitness Reformer Pilates - GRATIS
Katinka Bjerke
10:00 - 10:50
Træning erhvervsrettede D
Eline Frederiksen
15:00 - 15:55
Fitness Reformer Pilates - særskildt betaling
Eline Frederiksen
15:10 - 16:00
Livsstilstræning
Team FYSIQ
16:00 - 16:50
Zumba Toning
Heidi Vand
16:30 - 17:25
Biking
Michael Friis
Lørdag 26.
8:00 - 8:40
TRX
Inge T
8:45 - 9:05
Mave/ryg
Inge T
8:50 - 9:50
Biking
Berit Puggaard
9:00 - 10:30
Yoga
Viktoria Nygaard
9:10 - 10:05
Thai Bo
Inge T
10:05 - 11:00
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Sophie Ohmsen
10:05 - 10:55
Zumba
Pia Baasch
10:15 - 11:15
Pump
Berit Puggaard
11:25 - 12:15
Pilates Mix
Caroline Louise Rasmussen
Søndag 27.
8:30 - 10:00
Yin Yoga
Lisbeth Roest
9:00 - 9:50
Biking
Sylvie Mørkholt
10:05 - 11:00
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Sophie Ohmsen
10:10 - 11:10
Pump
Louise Vangkilde
10:15 - 11:15
Yoga
Lisbeth Roest
10:15 - 11:05
Zumba
Sille Schier Hottenroth
11:20 - 12:10
Pilates Mix
Signe Keller