Next day Print

Uge 8 - februar 2024

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Mandag 19.
7:00 - 7:50
Puls & Styrke
Mark Buch
8:00 - 8:50
Latin Mix
Fritz Feichtinger
9:00 - 10:00
Senior Cykling - for alle
Bent & Bent
9:00 - 9:50
Pilates Mix
Anette Frederiksen
10:05 - 11:00
Blid Yoga
Anette Frederiksen
13:05 - 13:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Sille W. Thode
16:05 - 16:50
TRX
Michael Friis
16:30 - 17:20
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Christoffer Hjørne
16:30 - 17:20
Biking
Nanna Kirstein
17:00 - 17:50
Step
Christian Berger
17:30 - 18:25
Zumba
Christina Ipsen
17:35 - 18:25
Biking
Nanna Kirstein
18:10 - 19:00
Puls & Styrke
Sille W. Thode
18:40 - 19:40
Yin Yoga
Sylvie Mørkholt
19:05 - 19:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Jonatan Larsen
19:10 - 20:10
BodyPump
Dan Schütz
Tirsdag 20.
6:20 - 7:10
Biking
Sebastian Klinke
8:00 - 8:55
Yoga
Sylvie Mørkholt
16:00 - 17:00
BodyPump
Berit Puggaard
16:00 - 16:55
Blid Yoga
Gitte Lindgaard
16:30 - 17:20
Fitness Refomer Pilates - særskilt betaling
Kaylee Jellesmark
17:00 - 18:15
Biking
Sylvie Mørkholt
17:05 - 17:55
Zumba
Fritz Feichtinger
17:10 - 18:00
Pilates Mix
Caroline Louise Rasmussen
17:30 - 18:45
Yoga
Margrethe Vadmand
18:05 - 18:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Martin Gylling
18:15 - 19:45
Wim Hof åndedrøtsforløb
Gitte Lindgaard
Onsdag 21.
7:00 - 7:50
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Louise Andersen
8:00 - 8:50
Pilates Mix
Louise Andersen
9:00 - 10:00
Senior Cykling - for alle
Bent & Bent
9:00 - 10:00
Blid Yoga
Gitte Lindgaard
13:05 - 13:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Louise Andersen
16:00 - 16:50
Biking
Nanna Kirstein
16:05 - 16:50
TRX
Kenneth Blunch
17:00 - 17:50
Aerobic
Christian Berger
17:00 - 17:50
Biking
Berit Puggaard
17:05 - 17:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Carl Rosenquist
17:15 - 18:15
Fitness Dans
Manja Storm
18:00 - 19:00
Yoga
Jill Povlsen
18:00 - 18:15
Ab attack workout
Christian Berger
18:20 - 19:10
Puls og styrke
Christian Berger
18:30 - 19:30
Team Rynkeby - åben til FYSIQ
Johnny Trantow-Pedersen
18:30 - 19:30
Team Rynkeby - Lukket hold
Johnny Trantow-Pedersen
19:05 - 19:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Nicolas Ekenberg
Torsdag 22.
6:20 - 7:10
Biking
Sebastian Klinke
8:00 - 8:55
Yoga
Margrethe Vadmand
8:00 - 8:50
Latin Mix
Fritz Feichtinger
8:30 - 9:20
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Sophie Ohmsen
9:05 - 9:55
Puls & Styrke
Nicolas Huet
11:05 - 11:50
Klassisk gulvpilates
Louise Andersen
13:30 - 15:00
Blid & Hensyntagende Yoga
Gitte Lindgaard
16:05 - 16:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Søren Hansen
16:15 - 17:15
Zumba
Heidi Vand
17:05 - 17:55
Biking
Lars Fischermann
17:30 - 18:30
STRONG
Heidi Vand
18:05 - 18:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Nicolas Ekenberg
18:45 - 19:45
BodyPump
Dan Schütz
Fredag 23.
7:00 - 7:50
Puls & Styrke
Louise Andersen
8:00 - 8:55
Yoga
Gali Lyshøj
8:00 - 8:50
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Amanda Giessing Simonsen
9:00 - 10:00
Senior Cykling - for alle
Bent & Bent
9:00 - 9:50
Circular træning
Team FYSIQ
10:00 - 11:00
Yoga
Anne Reumert
16:30 - 17:20
Biking
Michael Friis
17:05 - 17:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Carl Rosenquist
Lørdag 24.
8:00 - 8:45
TRX
Michael Friis
8:50 - 9:45
Biking
Berit Puggaard
8:55 - 9:45
Combat Aerobic
Christian Berger
9:00 - 10:00
Yoga
Margrethe Vadmand
10:00 - 11:00
BodyPump
Berit Puggaard
10:00 - 10:55
Zumba
Fritz Feichtinger
10:00 - 10:30
Intro til Fitness Reformer - GRATIS
Jonatan Larsen
11:05 - 11:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Jonatan Larsen
Søndag 25.
9:00 - 10:30
Yin Yoga
Karina M. Nielsen
9:00 - 9:50
Biking
Nanna Kirstein
10:05 - 11:00
Zumba
Fritz Feichtinger
10:05 - 10:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Jonatan Larsen
10:10 - 11:10
BodyPump
Sylvie Mørkholt
11:35 - 12:25
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Jonatan Larsen