Next day Print

Uge 27 - juli 2022

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Mandag 4.
7:00 - 7:50
Puls & Styrke
Mark Buch
9:00 - 10:00
Senior Cykling - for alle
Bent & Bent
16:05 - 16:50
TRX
Michael Friis
16:30 - 17:20
Biking
Nanna Kirstein
17:00 - 17:50
Step
Christian Berger
17:30 - 18:25
Zumba
Manja Storm
19:05 - 20:00
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Jonatan Larsen
Tirsdag 5.
6:20 - 7:10
Biking
Sebastian Klinke
17:05 - 17:55
Zumba
Fritz Feichtinger
17:05 - 17:55
Biking
Sylvie Mørkholt
17:10 - 18:00
Pilates Mix
Caroline Louise Rasmussen
17:30 - 18:30
Yoga
Pia Schaarup
18:00 - 18:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Martin Gylling
Onsdag 6.
8:00 - 8:50
Pilates Mix
Amanda Giessing
10:00 - 11:00
Senior Cykling - for alle
Bent & Bent
16:30 - 17:20
Biking
Michael Friis
17:00 - 17:50
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Mathias Høj Gammelgaard
17:10 - 18:10
Step
Christian Berger
18:05 - 18:45
INTRO til Fitness Reformer Pilates - GRATIS
Mathias Høj Gammelgaard
18:10 - 19:10
Begynder Step
Christian Berger
19:00 - 19:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Team FYSIQ
Torsdag 7.
6:20 - 7:10
Biking
Sebastian Klinke
9:00 - 9:55
Yoga Power Flow
Søren Povlsen
16:05 - 16:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Anna Winther
16:15 - 17:15
Zumba
Manja Storm
17:15 - 18:05
Biking
Lars Fischermann
Fredag 8.
7:00 - 7:50
Puls & Styrke
Louise Andersen
8:00 - 9:00
Yoga
Søren Povlsen
8:00 - 8:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Rasmus Jensen
9:00 - 10:00
Senior Cykling - for alle
Bent & Bent
10:00 - 10:50
Kommunal genoptræning - lukket hold
Team FYSIQ
15:00 - 15:50
Pilates Mix
Team FYSIQ
16:00 - 16:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Team FYSIQ
16:30 - 17:20
Biking
Kenneth Blunch
Lørdag 9.
8:00 - 8:45
TRX
Michael Friis
10:00 - 11:00
Pump
Dan Schutz
10:00 - 10:55
Zumba
Sille Schier Hottenroth
10:05 - 11:00
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Team FYSIQ
11:20 - 12:10
Pilates Mix
Team FYSIQ
Søndag 10.
9:00 - 10:00
Yoga
Jill Povlsen
9:00 - 9:50
Biking
Sylvie Mørkholt
10:00 - 10:55
Zumba
Sille Schier Hottenroth
10:05 - 11:00
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Team FYSIQ
10:10 - 11:10
Pump
Sylvie Mørkholt