Next day Print

Uge 46 - november 2017

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Mandag 13.
7:00 - 7:50
Stærk fra morgenstunden!
Thomas Flindt
8:00 - 8:50
Pilates stræk & core træning
Anette Frederiksen
16:05 - 16:50
TRX
Tammie Carlslund
16:30 - 17:20
Pilates
Heidi Vand
16:30 - 17:15
Begynder Biking
Emil Macon
17:00 - 17:50
Puls & Styrke
Tammie Carlslund
17:15 - 18:15
Zumba
Charlotte Frølund
17:30 - 18:30
Biking
Claus Hultmann
17:30 - 18:20
Bevægelse - sving & puls
Katinka Bjerke
18:00 - 18:45
INTRO til TRX
Tammie Carlslund
18:30 - 20:00
Yoga
Viktoria Nygaard
Tirsdag 14.
6:30 - 7:20
Biking
Niclas Borg
8:00 - 8:55
Yoga
Christine Rosenquist
9:05 - 10:00
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Christine Rosenquist
16:10 - 17:05
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Katinka Bjerke
17:00 - 17:55
Biking
Michael Friis
17:00 - 17:50
Pilates med "Effekt"
Signe Keller
17:10 - 18:05
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Katinka Bjerke
18:00 - 19:00
HIT
Team FYSIQ
18:05 - 19:35
Yoga Flow/Hatha
Lisbeth Roest
18:05 - 18:55
Zumba
Pia Baasch
18:10 - 18:40
INTRO - Fitness Reformer Pilates - GRATIS
Katinka Bjerke
19:05 - 19:50
Gi' den gas før natten - TRX
Sophie Ohmsen
19:15 - 20:15
Neptun Biking - FYSIQ
Amanda Giessing
19:15 - 20:15
Neptun biking - lukket
Amanda Giessing
Onsdag 15.
8:00 - 8:50
Pilates Mix
Christine Rosenquist
9:00 - 10:00
Blid Yoga
Gitte Lindgaard
11:00 - 11:50
Yoga for erhvervsrettede D
Christine Rosenquist
15:00 - 15:50
Fitness Reformer Pilates - særskildt betaling
Eline Frederiksen
15:55 - 16:20
Barre træning
Eline Frederiksen
16:10 - 16:55
TRX
Inge T
16:25 - 16:55
Mave/ryg
Eline Frederiksen
17:00 - 18:30
Ashtanga
Viktoria Nygaard
17:00 - 17:55
Thai Bo
Inge T
17:00 - 17:50
Biking
Sylvie Mørkholt
17:00 - 17:50
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Eline Frederiksen
17:30 - 19:00
Dans dig GLAD
Charlotte Frølund
Torsdag 16.
6:30 - 7:20
Biking
Gitte Enoch
8:00 - 8:55
Bevægelse - sving & puls
Katinka Bjerke
8:10 - 8:55
Barre træning
Eline Frederiksen
9:00 - 10:00
Yoga Power Flow
Christine Rosenquist
14:00 - 15:30
Blid & Hensynstagende Yoga
Gitte Lindgaard
15:00 - 15:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Sille W. Thode
16:00 - 17:25
Zumba
Heidi Vand
17:00 - 17:50
Biking
Amanda Giessing
17:20 - 18:10
Pilates Mix
Sille W. Thode
18:00 - 19:00
Pump
Amanda Giessing
18:10 - 19:00
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Sille W. Thode
18:20 - 19:35
Yoga
Pia Schaarup
19:10 - 20:00
Puls & Styrke
Sille W. Thode
Fredag 17.
7:00 - 7:50
Stærk fra morgenstunden!
Mads Røgen Noesgaard
8:00 - 9:30
Yoga
Lisbeth Roest
8:00 - 8:55
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Katinka Bjerke
9:00 - 9:30
INTRO - Fitness Reformer Pilates - GRATIS
Katinka Bjerke
10:00 - 10:50
Træning erhvervsrettede D
Eline Frederiksen
15:00 - 15:55
Fitness Reformer Pilates - særskildt betaling
Eline Frederiksen
15:10 - 16:00
Livsstilstræning
Team FYSIQ
16:30 - 17:25
Biking
Michael Friis
Lørdag 18.
8:00 - 8:40
TRX
Inge T
8:45 - 9:05
Mave/ryg
Inge T
8:50 - 9:50
Biking
Michael Friis
9:00 - 10:30
Yoga
Viktoria Nygaard
9:00 - 9:55
Zumba
Heidi Vand
9:10 - 10:00
Thai Bo
Inge T
10:05 - 11:00
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Team FYSIQ
10:05 - 10:55
Zumba
Heidi Vand
10:10 - 11:10
Pump
Inge T
11:20 - 12:10
Pilates Mix
Caroline Louise Rasmussen
Søndag 19.
8:30 - 10:00
Yin Yoga
Lisbeth Roest
9:00 - 9:50
Biking
Sylvie Mørkholt
10:05 - 11:00
Fitness Reformer Pilates - særskilt betaling
Team FYSIQ
10:10 - 11:10
Pump
Sylvie Mørkholt
10:15 - 11:45
Yoga - øvede
Helle Ryslinge
10:15 - 11:05
Zumba
Heidi Vand