Next day Print

Uge 24 - juni 2019

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
2. Pinsedag
Mandag 10.
8:30 - 10:00
Open Gym mandag
Open Gym .
9:00 - 10:30
Jobafklaring
Ikke Tildelt Instruktør
9:00 - 10:00
Ryghold -Sisse
Ikke Tildelt Instruktør
9:00 - 10:00
WOD
Frederik Breinholt Juhl
10:00 - 11:00
Sclerose - Sisse
Sisse Spangsberg
10:00 - 11:00
WOD
Frederik Breinholt Juhl
10:30 - 11:30
Blandet hold Mette
Ikke Tildelt Instruktør
11:00 - 12:00
Open Gym mandag
Open Gym .
12:00 - 13:30
Ressourceteamet
Ikke Tildelt Instruktør
12:00 - 13:00
Open Gym mandag
Open Gym .
14:00 - 15:00
Blandet hold Jacob R.R.
Jacob Rigelsen Rasmussen
17:00 - 18:30
Lukket hold Esbjerg Energy
Brandon Meyers
Tirsdag 11.
6:00 - 7:00
WOD
Jimmy Madsen
7:00 - 9:00
Open Gym tirsdag
Open Gym .
9:00 - 10:00
Formiddags fitness
Ikke Tildelt Instruktør
9:00 - 10:00
Open Gym tirsdag
Open Gym .
9:00 - 10:00
Blandet hold Kenneth
Ikke Tildelt Instruktør
9:30 - 10:30
GLAD - Sisse
Sisse Spangsberg
10:00 - 12:00
Open Gym tirsdag
Open Gym .
12:00 - 14:00
Open Gym tirsdag
Open Gym .
14:00 - 16:00
Open Gym tirsdag
Open Gym .
16:00 - 21:00
Sommer dans
Ikke Tildelt Instruktør
16:00 - 17:00
Super ryghold -Rikke K
Ikke Tildelt Instruktør
16:00 - 17:00
Young Guns
Louise Sørensen
16:00 - 17:00
Basic-WOD
Sisse Spangsberg
16:00 - 17:00
TRX tirsdag
Mikkel Mathiassen
17:00 - 18:00
GLAD Louise
Ikke Tildelt Instruktør
17:00 - 18:00
BørneCrossFit
Louise Sørensen
17:00 - 18:00
WOD
Christian L. Søborg
18:00 - 19:00
Open Gym tirsdag
Open Gym .
18:30 - 19:30
Polefitness - intro/basic
Ikke Tildelt Instruktør
19:00 - 20:00
WOD
Alex Strunck
19:30 - 20:30
Polefitness - Øvet
Ikke Tildelt Instruktør
20:00 - 21:00
Intro/Teknik
Alex Strunck
Onsdag 12.
7:00 - 9:00
Open Gym onsdag
Open Gym .
8:00 - 9:00
Hjertehold onsdag -Sisse
Sisse Spangsberg
8:30 - 9:30
WOD
Louise Sørensen
9:00 - 10:00
Open Gym onsdag
Open Gym .
9:00 - 10:00
Hjertehold onsdag -Sisse
Ikke Tildelt Instruktør
9:30 - 10:15
CrossFit moms and dads
Louise Sørensen
10:00 - 12:00
Open Gym onsdag
Open Gym .
10:00 - 11:30
Ressourceteamet
Ikke Tildelt Instruktør
10:00 - 11:00
Knæ/hofte hold
Sisse Spangsberg
10:30 - 11:15
Babytummel
Louise Hougaard
12:00 - 14:00
Open Gym onsdag
Open Gym .
12:00 - 13:00
Gentlemenn
Ikke Tildelt Instruktør
14:00 - 16:00
Open Gym onsdag
Open Gym .
15:30 - 18:00
Team Esbjerg HK
Ikke Tildelt Instruktør
16:00 - 17:00
WOD
Brandon Meyers
16:00 - 17:00
Ryghold onsdag -Kenneth
Ikke Tildelt Instruktør
17:00 - 18:00
Basic-WOD
Brandon Meyers
18:00 - 19:00
CrossFit - U-vending
Brandon Meyers
18:00 - 19:00
Lukket hold U-15 Ishockey
Ikke Tildelt Instruktør
18:00 - 19:00
Open Gym onsdag
Open Gym .
19:00 - 20:30
Lukket hold Esbjerg Energy
Brandon Meyers
19:00 - 20:00
WOD
Thomas Petersen
20:00 - 21:00
WOD
Thomas Petersen
Torsdag 13.
6:00 - 7:00
WOD
Brandon Meyers
7:00 - 9:00
Open Gym torsdag
Open Gym .
9:00 - 10:00
Open Gym torsdag
Open Gym .
10:00 - 12:00
Open Gym torsdag
Open Gym .
10:30 - 11:30
Gigt gymnastik
Ikke Tildelt Instruktør
10:30 - 11:30
Vederlagsfri styrketræning torsdag - Rikke K
Rikke Korsholm
11:00 - 12:00
Formiddags fitness
Ikke Tildelt Instruktør
12:00 - 14:00
Open Gym torsdag
Open Gym .
12:00 - 13:00
Blandet hold Jacob R.R.
Jacob Rigelsen Rasmussen
14:00 - 16:00
Open Gym torsdag
Open Gym .
15:15 - 16:00
Lukket hold Semco - Martin
Ikke Tildelt Instruktør
16:00 - 17:00
Young Guns
Louise Sørensen
17:00 - 18:00
GLAD - Sisse
Sisse Spangsberg
17:00 - 18:00
Functional bodybuilding
Jacob Dejgaard Jensen
17:00 - 18:00
BørneCrossFit
Louise Sørensen
17:30 - 18:30
Blandet hold Jacob R.R.
Jacob Rigelsen Rasmussen
18:00 - 19:00
Open Gym torsdag
Open Gym .
18:00 - 19:00
Lukket hold U13 Ishockey
Frederik Breinholt Juhl
18:00 - 19:00
Nakke skulder hold
Sisse Spangsberg
19:00 - 20:00
Vægtløftning
Daniel Dokkedal
19:00 - 20:00
FOF - mave/ryg
Sisse Spangsberg
19:00 - 20:00
WOD
Christian L. Søborg
20:00 - 21:00
Basic-WOD
Christian L. Søborg
20:15 - 21:15
Polefitness - alle niveauer
Ikke Tildelt Instruktør
Fredag 14.
6:00 - 7:00
WOD
Mikkel Mathiassen
7:00 - 9:00
Open Gym fredag
Open Gym .
7:00 - 7:45
Tykke mavers klub
Ikke Tildelt Instruktør
8:00 - 9:30
Jobafklaring
Ikke Tildelt Instruktør
8:30 - 9:30
WOD
Louise Sørensen
9:00 - 10:45
Babytummel - Pernille
Ikke Tildelt Instruktør
9:00 - 10:00
Open Gym fredag
Open Gym .
9:30 - 10:30
GLAD -Louise H
Ikke Tildelt Instruktør
9:30 - 10:30
Blandet hold Kenneth
Ikke Tildelt Instruktør
9:30 - 10:30
CrossFit moms and dads
Louise Sørensen
10:00 - 12:00
Open Gym fredag
Open Gym .
10:45 - 11:45
Yoga
Line Hjort Nørremark
11:30 - 12:30
Gentlemenn
Ikke Tildelt Instruktør
12:00 - 14:00
Open Gym fredag
Open Gym .
14:00 - 15:00
Open Gym fredag
Open Gym .
15:00 - 16:00
Endurance
Sidse Hviid
15:00 - 16:00
TRX fredag
Mikkel Mathiassen
16:00 - 17:00
Børne CrossFit
Mikkel Mathiassen
16:00 - 17:00
WOD
Sidse Hviid
17:00 - 19:00
Open Gym fredag
Open Gym .
17:00 - 18:30
Lukket hold Esbjerg Energy
Brandon Meyers
Lørdag 15.
8:30 - 9:00
Open Gym
Receptionen til rådighed
9:00 - 10:00
WOD
Teis Pawlak
10:00 - 11:00
WOD
Teis Pawlak
11:00 - 13:00
Open Gym
Receptionen til rådighed
Søndag 16.
8:30 - 9:00
Open Gym
Receptionen til rådighed
9:00 - 10:00
Basic-WOD
Alex Strunck
9:00 - 10:00
Polefitness - Intro/basic
Ikke Tildelt Instruktør
10:00 - 11:00
Forældre-Barn CrossFit
Louise Sørensen
10:00 - 11:00
Polefitness - Smidighed
Ikke Tildelt Instruktør
10:00 - 11:00
WOD
Alex Strunck
11:00 - 13:00
Open Gym
Receptionen til rådighed
11:00 - 12:00
Polefitness - Øvet
Ikke Tildelt Instruktør