Next day Print

Uge 24 - juni 2019

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
2. Pinsedag
Mandag 10.
9:00 - 9:55
Dancefit for voksne
Mette Friberg-Johansen
9:00 - 9:55
Indoor Bike
Henning Eistoft
10:00 - 11:25
Pinse-Yoga
Lisbeth Hylke Thomsen
10:00 - 11:25
Tabata/Bokse-Fitness
Stinne Lassen
Tirsdag 11.
6:30 - 7:25
Bodytoning
Karina Sverker Nillson
6:45 - 7:40
Morgenspin
Claus Meldgaard
9:00 - 9:55
RygMotion
Louise Gersvang
11:00 - 11:50
Happy Indoor Bike
Instruktør- Fri
16:30 - 17:25
RygMotion
Vibe Jeppesen
17:30 - 18:30
A-Bike / Advanced Camp
Lisa Landt
17:30 - 18:25
Pilates
Anita Nielsen
18:00 - 20:00
Team A-Fys Cycling Hold 1
Afløser Afløser
18:00 - 20:00
Team A-Fys Cycling 3
Afløser Afløser
18:00 - 20:00
Team A-Fys Cycling Hold 2
Afløser Afløser
18:30 - 19:25
Boksning
Peter Jensen
Onsdag 12.
8:00 - 8:55
Fitness-pilates
Ann-Christin Werngreen
9:00 - 9:55
Indoor Bike Advanced Camp / Watt
Bettina Sølling
9:00 - 9:55
HIIT
Ann-Christin Werngreen
10:00 - 10:55
FysioMotion
Jeanifer Gonzales
16:30 - 17:25
Stram op
Izabella Frederiksen
17:30 - 19:00
Udendørs cykelhold for begyndere
Preben Rasmussen
17:30 - 18:25
Slynge/HIIT
Stinne Lassen
18:00 - 18:55
Indoor Bike Base Camp / Watt
Claus Arnold
18:30 - 19:55
Hatha Yoga
Izabella Frederiksen
Torsdag 13.
6:30 - 7:25
HIRT
Anita Nielsen
9:00 - 9:55
Fitness-pilates
Jeanifer Gonzales
10:00 - 10:55
RygMotion
Vibe Jeppesen
11:00 - 11:50
Happy Bike
Tim Jensen
16:30 - 17:25
RygMotion
Louise Gersvang
17:30 - 18:30
Indoor Bike / Advanced Camp
Daniel Bjerregaard
17:30 - 18:25
Bodytoning
Karina Sverker Nillson
18:00 - 20:00
Team A-Fys Cycling Hold 1-2
Afløser Afløser
18:00 - 20:00
Team A-Fys Cycling Hold 2-3
Afløser Afløser
18:30 - 19:25
Disco
Tina Volhardt
Fredag 14.
6:45 - 7:40
Morgenspin
Instruktør- Fri
9:00 - 9:55
HIRT
Ann-Christin Werngreen
9:00 - 9:50
Indoor Bike Advanced Camp / Watt
Bettina Sølling
10:00 - 10:55
FysioMotion
Ann-Christin Werngreen
11:00 - 11:55
Pilates
Vibe Jeppesen
Lørdag 15.
8:30 - 12:30
Team A-Fys Cycling 2
Afløser Afløser
8:30 - 12:30
Team A-Fys Cycling 3
Afløser Afløser
8:30 - 12:30
Team A-Fys Cycling 1
Afløser Afløser
9:00 - 10:25
Power Yoga
Lisbeth Hylke Thomsen
9:00 - 10:00
Indoor Bike Advanced Camp / Watt
Lars Kongsmark
10:00 - 10:55
Cirkeltræning
Maria Madsen
10:00 - 10:55
Dancefit Tweens 7-9 år
Mette Friberg-Johansen
11:00 - 11:55
RygMotion
Maria Madsen
11:10 - 12:05
Dancefit Youngsters 10-14 år
Mette Friberg-Johansen
Søndag 16.
9:00 - 9:55
HIRT
Anita Nielsen
9:30 - 11:00
Hatha Yoga søndag
Izabella Frederiksen
10:00 - 10:55
Pilates/Ryg
Anita Nielsen
11:00 - 11:55
Stram op søndag
Izabella Frederiksen