Next day Print

Uge 21 - maj 2018

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
2. Pinsedag
Mandag 21.
9:30 - 10:30
Indoor Bike Advanced Camp / Watt
Lisa Landt
10:00 - 11:30
Blid Yoga
Lisbeth Hylke Thomsen
10:00 - 10:55
Pulsaerobic/styrke
Janne Boisen
12:00 - 13:00
Test af Vederlagsfri
Flere instruktører
15:00 - 16:00
Test af Vederlagsfri
Flere instruktører
Tirsdag 22.
6:30 - 7:25
HIRT
Anita Nielsen
6:45 - 7:40
Morgenspin
Claus Meldgaard
9:00 - 9:55
RygMotion
Louise Gersvang
11:00 - 11:50
Happy Indoor Bike
Instruktør- Fri
13:30 - 14:30
Test af Vederlagsfri
Flere instruktører
14:30 - 15:30
Test af Vederlagsfri
Flere instruktører
15:00 - 17:00
Fødselsforberedelse
Hanne Bech Andersen
16:30 - 17:30
Musik og bevægelse med Parkinson
Jeanifer Gonzales
16:30 - 17:25
RygMotion
Louise Gersvang
16:45 - 17:40
Indoor Bike Advanced Camp / Watt
Instruktør- Fri
17:30 - 18:25
CrossWorkout
Sophie Lake
18:30 - 19:25
Boksning
Peter Jensen
19:00 - 19:55
Opfølgningshold i styrkesalen
Fysio assistent
Onsdag 23.
8:00 - 8:55
Fitness-pilates
Ann-Christin Werngreen
9:00 - 9:55
HIIT
Ann-Christin Werngreen
9:00 - 9:55
Indoor Bike Advanced Camp / Watt
Bettina Sølling
10:00 - 11:00
Efterfødselshold
Hanne Bech Andersen
10:00 - 10:55
FysioMotion
Jeanifer Gonzales
16:00 - 17:00
Test af Vederlagsfri
Flere instruktører
17:00 - 18:00
Test af Vederlagsfri
Flere instruktører
17:30 - 19:00
Udendørs cykelhold for begyndere
Michael Schlottmann
18:00 - 19:25
Indoor Bike Fatburner / Watt
Henning Eistoft
19:00 - 20:25
Yoga
Rie Ejegod Svensson
19:00 - 19:55
Bootcamp Kick Ass vers. 2.0 - Lukket hold
Phillip Gray
Torsdag 24.
9:00 - 9:55
Fitness-pilates
Jeanifer Gonzales
10:30 - 11:30
Test af Vederlagsfri
Flere instruktører
11:30 - 12:30
Test af Vederlagsfri
Flere instruktører
12:00 - 12:50
Happy Indoor Bike
Instruktør- Fri
17:30 - 18:25
Slynge/HIIT
Stinne Lassen
18:30 - 19:30
Bootcamp "Bikiniklar"
Stinne Lassen
18:30 - 19:25
Disco
Tina Volhardt
18:30 - 19:25
Indoor Bike Advanced camp / Watt
Casper Skovgaard
Fredag 25.
6:45 - 7:40
Morgenspin
Claus Meldgaard
9:00 - 9:55
HIRT
Ann-Christin Werngreen
9:00 - 9:50
Indoor Bike Advanced Camp / Watt
Bettina Sølling
10:00 - 10:55
FysioMotion
Ann-Christin Werngreen
11:00 - 11:55
Pilates
Michala Lykke Nielsen
Lørdag 26.
8:30 - 9:55
Power Yoga
Lisbeth Hylke Thomsen
9:00 - 10:00
Indoor Bike Advanced Camp / Watt
Lisa Landt
9:00 - 9:55
"Pop up" hold med Stinne
Stinne Lassen
10:00 - 11:00
Bootcamp Kick Ass vers. 2.0 - Lukket hold
Fysio assistent
11:00 - 11:55
RygMotion
Fysio assistent
Søndag 27.
9:00 - 9:55
HIRT
Anita Nielsen
10:00 - 10:55
Pilates/Ryg
Anita Nielsen
11:00 - 11:55
Bodytoning/MBL
Janne Boisen