Next day Print

Uge 43 - oktober 2019

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Mandag 21.
9:00 - 9:55
Indoor Bike Base Camp / Watt
Sune Lindrup
9:00 - 9:55
Slynge/HIIT
Ann-Christin Werngreen
10:00 - 11:25
Blid Yoga
Lisbeth Hylke Thomsen
14:00 - 14:55
Pilates
Katrine Marsi
17:00 - 17:55
Puls/Styrke
Maria Madsen
18:00 - 19:00
Indoor Bike Advanced Camp / The Journey
Lars Kongsmark
19:10 - 20:00
Indoor Bike Base Camp
Preben Rasmussen
19:30 - 20:30
Pardans knækker cancer(skal bookes og betales i receptionen)
Tina Volhardt
Tirsdag 22.
6:30 - 7:25
HIRT
Anita Nielsen
6:45 - 7:40
Morgenspin
Claus Meldgaard
9:00 - 9:55
RygMotion
Fysio assistent
10:00 - 10:55
Efterfødselshold
Vibe Jeppesen
11:00 - 11:50
Happy Indoor Bike
Instruktør- Fri
16:30 - 17:25
RygMotion
Vibe Jeppesen
17:30 - 18:30
A-Bike / Advanced Camp
Claus Arnold
17:30 - 18:25
Cirkeltræning
Nanna Thorup
18:30 - 19:25
Boksning
Stinne Lassen
19:00 - 19:55
"Teknik & vejledning" i styrkesalen
Fysio assistent
Onsdag 23.
8:00 - 8:55
Fitness-pilates
Ann-Christin Werngreen
9:00 - 9:55
Indoor Bike Advanced Camp / Watt
Bettina Sølling
9:00 - 9:55
HIIT
Ann-Christin Werngreen
10:00 - 10:55
FysioMotion
Jeanifer Gonzales
17:00 - 18:00
FysioFlow
Michala Lykke Nielsen
17:30 - 18:25
Cirkeltræning
Fys.assistent
18:00 - 19:00
Indoor Bike Advanced Camp
Henning Eistoft
18:00 - 18:55
Slynge/HIIT
Stinne Lassen
19:10 - 20:00
Indoor Bike Base Camp / The Journey
Henning Eistoft
19:30 - 20:30
Knæk Cancer Old School Hip Hop (skal bookes og betales i receptionen)
Mette Friberg-Johansen
Torsdag 24.
6:30 - 7:25
”HIIT/HIRT kombi
Anita Nielsen
9:00 - 9:55
Fitness-pilates
Jeanifer Gonzales
10:00 - 10:55
RygMotion
Vibe Jeppesen
11:00 - 11:50
Happy Bike
Tim Jensen
16:30 - 17:25
RygMotion
Louise Gersvang
17:30 - 18:30
Indoor Bike / Advanced Camp
Daniel Bjerregaard
17:30 - 18:25
Cirkeltræning
Mikkel Lindhardsen
17:30 - 18:25
Pilates
Anita Nielsen
18:30 - 19:25
Yoga/Stræk
Henning Eistoft
19:30 - 20:25
Golf Fitness (lukket hold)
Joachim Krogstrup Larsen
Fredag 25.
6:45 - 7:40
Morgenspin
Claus Meldgaard
9:00 - 9:55
HIRT
Ann-Christin Werngreen
9:00 - 9:50
Indoor Bike Advanced Camp / Watt
Rasmus Rahbek
10:00 - 10:55
Efterfødselshold
Vibe Jeppesen
10:00 - 10:55
FysioMotion
Ann-Christin Werngreen
11:00 - 11:55
Pilates
Vibe Jeppesen
15:00 - 18:00
Knæk Cancer HIRT og Second Hand Tøjsalg(skal bookes og betales i receptionen)
Stinne Lassen
Lørdag 26.
9:00 - 12:00
Knæk Cancer: Bike Marathon (skal bookes og betales i receptionen)
Flere instruktører
9:00 - 12:00
Team A-Fys Cycling Hold 1-2
Afløser Afløser
10:00 - 10:55
Dancefit Tweens 7-9 år
Mette Friberg-Johansen
10:00 - 10:55
Cirkeltræning
Fysio assistent
11:00 - 11:55
RygMotion
Fysio assistent
11:10 - 12:05
Dancefit Youngsters 10-14 år
Mette Friberg-Johansen
Søndag 27.
9:00 - 9:55
HIRT
Anita Nielsen
10:00 - 10:55
Pilates/Ryg
Anita Nielsen
11:00 - 12:00
Disco
Tina Volhardt