Next day Print

Uge 50 - december 2019

 
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
Mandag 9.
8:00 - 9:00
Parkinsonshold mandag (salen lukket)
Kim Vinther Pedersen
9:00 - 10:00
Træning uden vejledning, mandag 9.00
Claus Asmussen Hou
10:00 - 11:00
Træningshold, mandag 10.00
Kristina Jensen
11:00 - 12:00
Hjertehold
Kristina Jensen
12:30 - 13:30
Træningshold, mandag 12.30
Tobias Andersen
13:30 - 14:30
Sclerosehold mandag (salen lukket)
Daniel Stoklund Pedersen
14:30 - 15:30
Mandagshold (salen lukket)
Kristina Jensen
15:30 - 16:30
Træning uden vejledning, mandag 15.30
Claus Asmussen Hou
16:30 - 17:30
Træningshold mandag 16.30
Tobias Andersen
18:15 - 19:30
Allround mandag 18.15
Tobias Andersen
Tirsdag 10.
8:00 - 9:00
Træningshold, tirsdag 8.00
Leika Joest Nielsen
9:00 - 10:00
Træning uden vejledning, tirsdag 9.00
Claus Asmussen Hou
9:00 - 10:00
GLAD træning (spejlsalen lukket)
Leika Joest Nielsen
10:00 - 11:00
Træningshold, tirsdag 10.00
Claus Asmussen Hou
11:00 - 12:00
Hemihold tirsdag (salen lukket)
Kim Vinther Pedersen
12:30 - 13:30
Træningshold, tirsdag 12.30
Kristina Jensen
13:30 - 14:30
Træning uden vejledning, tirsdag 13.30
Claus Asmussen Hou
14:30 - 15:30
Træning uden vejledning, tirsdag 14.30
Claus Asmussen Hou
16:30 - 17:45
Pilates basis tirsdag 16.30
Maria Hollænder
16:30 - 17:30
Træningshold, tirsdag 16.30
Claus Asmussen Hou
17:45 - 18:45
Fyraftenstræning tirsdag 17.45
Maria Hollænder
Onsdag 11.
8:00 - 9:00
Træning uden vejledning, onsdag 8.00
Claus Asmussen Hou
9:00 - 10:00
Onsdagshold (salen lukket)
Leika Joest Nielsen
10:00 - 11:00
Træningshold, onsdag 10.00
Daniel Stoklund Pedersen
11:00 - 12:00
Træning uden vejledning, onsdag 11.00
Claus Asmussen Hou
12:30 - 13:30
Træning uden vejledning, onsdag 12.30
Claus Asmussen Hou
13:30 - 14:30
Træning uden vejledning, onsdag 13.30
Claus Asmussen Hou
14:30 - 15:30
Træning uden vejledning, onsdag 14.30
Claus Asmussen Hou
14:45 - 16:00
Pilates basis onsdag 14.45
Lene Reeberg Nielsen
15:30 - 16:30
Træning uden vejledning, onsdag 15.30
Claus Asmussen Hou
16:30 - 17:30
Træningshold, onsdag 16.30
Claus Asmussen Hou
16:30 - 17:30
Pilates for nybegyndere og gravide
Lene Reeberg Nielsen
18:00 - 19:30
Pilates advanced onsdag 18.00
Lene Reeberg Nielsen
Torsdag 12.
8:00 - 9:00
Parkinsonshold torsdag (salen lukket)
Tobias Andersen
9:30 - 10:00
Super basis (salen lukket)
Leika Joest Nielsen
10:00 - 11:00
Træningshold, torsdag 10.00
Claus Asmussen Hou
10:00 - 10:30
Super basis (spejlsal lukket)
Leika Joest Nielsen
10:30 - 11:45
Pilates basis torsdag 10:30
Leika Joest Nielsen
11:00 - 12:00
Hemihold torsdag (salen lukket)
Kim Vinther Pedersen
12:30 - 13:30
Træningshold, torsdag 12.30
Maria Hollænder
13:30 - 14:30
Træning uden vejledning, torsdag 13.30
Claus Asmussen Hou
14:30 - 16:00
Sclerosehold torsdag (salen lukket)
Kristina Jensen
14:30 - 15:30
Sclerosehold torsdag (spejlsal lukket)
Kristina Jensen
16:30 - 17:45
Allround, torsdag 16.30
Kim Vinther Pedersen
16:30 - 17:30
GLAD træning (spejlsalen lukket)
Leika Joest Nielsen
18:00 - 19:00
Træningshold, torsdag 18.00-19.00
Kim Vinther Pedersen
Fredag 13.
8:00 - 9:00
Træningshold, fredag 8.00
Claus Asmussen Hou
9:00 - 10:00
Fredagstræning 9.00
Lene Reeberg Nielsen
10:00 - 11:00
Træningshold, fredag 10.00
Leika Joest Nielsen
11:00 - 12:00
Træning uden vejledning, fredag 11.00
Claus Asmussen Hou
12:30 - 13:30
Træningshold, fredag 12.30
Kim Vinther Pedersen
Lørdag 14.
Søndag 15.