Next day Print

Uge 22 - maj 2020

 
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
Mandag 25.
6:00 - 6:50
Træningscenter (Mandag)
Niels E
7:00 - 7:50
Træningscenter (Mandag)
Niels E
8:00 - 8:50
Træningscenter (Mandag)
Niels E
9:00 - 10:00
Kondition og Styrke - Udendørs
Klaus G
9:00 - 9:50
Træningscenter (Mandag)
Niels E
10:00 - 10:50
Træningscenter (Mandag)
Niels E
11:00 - 11:50
Træningscenter (Mandag)
Niels E
12:00 - 12:50
Træningscenter (Mandag)
Niels E
13:00 - 13:50
Træningscenter (Mandag)
Niels E
14:00 - 14:50
Træningscenter (Mandag)
Niels E
15:00 - 15:50
Træningscenter (Mandag)
Niels E
16:00 - 17:00
Kondition og Styrke - Udendørs
Brian P
16:00 - 16:50
Træningscenter (Mandag)
Niels E
17:00 - 18:00
Kondition og Styrke - Udendørs
Fys. Stud
17:00 - 17:50
Træningscenter (Mandag)
Niels E
Tirsdag 26.
6:00 - 6:50
Træningscenter (Tirsdag)
Niels E
7:00 - 7:50
Træningscenter (Tirsdag)
Niels E
9:00 - 10:00
Kondition og Styrke - Udendørs
Christian B
9:00 - 9:50
Træningscenter (Tirsdag)
Niels E
10:00 - 10:50
Træningscenter (Tirsdag)
Niels E
12:00 - 12:50
Træningscenter (Tirsdag)
Niels E
13:00 - 13:50
Træningscenter (Tirsdag)
Niels E
14:00 - 14:50
Træningscenter (Tirsdag)
Niels E
15:00 - 15:50
Træningscenter (Tirsdag)
Niels E
16:00 - 16:50
Træningscenter (Tirsdag)
Niels E
17:00 - 18:00
Kondition og Styrke - Udendørs
Fys. Stud
17:00 - 17:50
Træningscenter (Tirsdag)
Niels E
Onsdag 27.
6:00 - 6:50
Træningscenter (Onsdag)
Niels E
7:00 - 7:50
Træningscenter (Onsdag)
Niels E
8:00 - 8:50
Træningscenter (Onsdag)
Niels E
9:00 - 9:50
Træningscenter (Onsdag)
Niels E
10:00 - 11:00
Kondition og Styrke - Udendørs
Nikolaj Jørgensen
10:00 - 10:50
Træningscenter (Onsdag)
Niels E
11:00 - 11:50
Træningscenter (Onsdag)
Niels E
12:00 - 12:50
Træningscenter (Onsdag)
Niels E
13:00 - 13:50
Træningscenter (Onsdag)
Niels E
14:00 - 14:50
Træningscenter (Onsdag)
Niels E
15:00 - 15:50
Træningscenter (Onsdag)
Niels E
16:00 - 17:00
Kondition og Styrke - Udendørs
Brian P
16:00 - 16:50
Træningscenter (Onsdag)
Niels E
17:00 - 18:00
Kondition og Styrke - Udendørs
Fys. Stud
17:00 - 17:50
Træningscenter (Onsdag)
Niels E
Torsdag 28.
6:00 - 6:50
Træningscenter (Torsdag)
Niels E
7:00 - 7:50
Træningscenter (Torsdag)
Niels E
9:00 - 10:00
Kondition og Styrke - Udendørs
Nikolaj Jørgensen
9:00 - 9:50
Træningscenter (Torsdag)
Niels E
10:00 - 10:50
Træningscenter (Torsdag)
Niels E
12:00 - 12:50
Træningscenter (Torsdag)
Niels E
13:00 - 13:50
Træningscenter (Torsdag)
Niels E
14:00 - 14:50
Træningscenter (Torsdag)
Niels E
15:00 - 15:50
Træningscenter (Torsdag)
Niels E
16:00 - 16:50
Træningscenter (Torsdag)
Niels E
17:00 - 18:00
Kondition og Styrke - Udendørs
Fys. Stud
17:00 - 17:50
Træningscenter (Torsdag)
Niels E
Fredag 29.
6:00 - 6:50
Træningscenter (Fredag)
Niels E
7:00 - 7:50
Træningscenter (Fredag)
Niels E
8:00 - 8:50
Træningscenter (Fredag)
Niels E
9:00 - 9:50
Træningscenter (Fredag)
Niels E
10:00 - 10:50
Træningscenter (Fredag)
Niels E
11:00 - 11:50
Træningscenter (Fredag)
Niels E
12:00 - 12:50
Træningscenter (Fredag)
Niels E
13:00 - 13:50
Træningscenter (Fredag)
Niels E
14:00 - 14:50
Træningscenter (Fredag)
Niels E
15:00 - 15:50
Træningscenter (Fredag)
Niels E
16:00 - 16:50
Træningscenter (Fredag)
Niels E
17:00 - 17:50
Træningscenter (Fredag)
Niels E
Lørdag 30.
Pinsedag
Søndag 31.