Next day Print

Uge 19 - maj 2021

 
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
Mandag 10.
10:00 - 11:00
Neurohold
Ann Susan Prieb
11:00 - 12:00
GLAD
Bettina Kristensen
11:00 - 12:00
Neurohold
Ann Susan Prieb
12:00 - 13:00
Artrose-hold
John Heesch
13:00 - 14:00
Fysio Pilates mandag 13.00-14.00 klippekort
Ann Susan Prieb
14:00 - 15:00
GLAD
Bettina Kristensen
16:10 - 17:10
Rygtræning
Christina Richter
17:10 - 18:10
Boksetræning
Jan H. Hipp
18:15 - 19:15
Slyngetræning hold 2
Franziska Nicole Knaak
Tirsdag 11.
10:00 - 11:00
Fald forebyggelse
Søren Boytang
11:00 - 12:00
Fald forebyggelse
Søren Boytang
14:00 - 15:00
Fysio-Pilates Sklerosehold
Ann Susan Prieb
17:00 - 18:00
Knæ/hofte 1 - Bettina
Bettina Kristensen
18:00 - 19:00
Neurohold
Ann Susan Prieb
18:00 - 19:00
Holdtræning U turn
Bettina Kristensen
Onsdag 12.
9:00 - 10:00
Nakke/skulder hold
Christina Richter
10:00 - 11:00
Efterfødselstræning
Bettina Kristensen
11:00 - 12:00
GLAD
Bettina Kristensen
11:00 - 12:00
Neurohold
Ann Susan Prieb
12:00 - 13:00
Knæ/hofte 3
Bettina Kristensen
13:00 - 14:00
Knæ/hofte 2 - Bettina
Bettina Kristensen
14:00 - 15:00
GLAD
Bettina Kristensen
15:00 - 16:00
Motion & Samvær
Winnie Kleinert
15:30 - 16:30
Ryghold v/John
John Heesch
16:30 - 17:30
Fysio Yoga - Oliver
Oliver RItter
16:30 - 17:30
Knæhold v/John
John Heesch
17:30 - 18:30
Power ropes
Anders Westermann
Kristi Himmelfartsdag
Torsdag 13.
11:30 - 12:30
Fysio Pilates torsdag 11.30-12.30 klippekort
Ann Susan Prieb
12:30 - 13:30
Træning arm og hånd
Winnie Kleinert
14:30 - 15:30
Rygtræning
Bettina Kristensen
16:00 - 17:00
Holdtræning U turn
Ann Susan Prieb
17:00 - 18:00
Fysiopilates Klippekort
Ann Susan Prieb
18:00 - 19:00
Ryghold Ann og Oliver
Ann Susan Prieb
Fredag 14.
8:30 - 9:30
Balance og stabilitetstræning
Franziska Nicole Knaak
9:30 - 10:30
Fald forebryggelse
Christina Richter
10:30 - 11:30
Neurohold
Ann Susan Prieb
11:30 - 12:30
Neurohold
Ann Susan Prieb
Lørdag 15.
Søndag 16.